Dejvické psychoterapeutické centrum
  

Zde najdete podrobné informace o anorexii a bulimii

MUDr. Iveta Pánková

Narodila jsem se v roce 1970 v Praze, po dokončení střední zdravotní školy jsem vystudovala II. lékařskou fakultu UK. Po jejím absolvování, v roce 1994, jsem nastoupila na Dětskou psychiatrickou kliniku v Motole. Během těchto let jsem se orientovala na práci s psychosomatickou problematikou a poruchami příjmu potravy.V této oblasti jsem se také aktivně podílela na 4letém mezinárodním výzkumném projektu.

Od roku 2000 jsem působila v Krizovém centru RIAPS, kde jsem nalezla zaujetí v práci s krizovými stavy všeho druhu.

Systematické psychoterapeutické vzdělávání jsem začala v roce 1994, ještě před nástupem na Psychiatrickou kliniku.

Základní psth. výcvik jsem ukončila v roce 1998, po něm následovaly dílčí výcviky v KBT /KBT depresivních stavů, sociálních fobií, panických poruch, PPP /, v hypnoterapii a relaxačních technikách, terapii poruch příjmu potravy /mentální anorexie, bulimnie/.

Nyní procházím 4letým mezinárodním výcvikem somatické psychoterapie-biosyntézy.

Mezi mé další pracovní zájmy patří akupunktura -aurikuloterapie /mikrosysém ucha/, Su-Jok akupunktura /Korejský mikrosystém ruky a nohy/ a fytoterapie vycházející z tradiční čínské medicíny. Na těchto systémech oceňuji především komplexní pohled na člověka, přirozené prolnutí příznaků somatických a psychických. Jejich využití bývá často velkým přínosem pro psychoterapeutickou práci.

Nyní jsem se rozhodla přiložit ruku k dílu, při vzniku Dejvického psychoterapeutického centra. Naším hlavním cílem, je nabízet kvalitní psychoterapeutický servis, který zohledňuje široký kontext situace, ve které se právě klient nachází.

Telefon: 603155410 
 

 

 
Designed by GRAS STUDIO 2001